Хостел "Радужный" Харьков 2012

hostelkharkov@gmail.com

(050) 300 08 25

(067) 574 55 60

Сучасний гуртожиток або хостел в Харкові

Хостелінг - система, що об'єднує в собі більшість хостелів світу, а також стиль життя і подорожей, коли молоді люди вибирають для зупинки в тій чи іншій країні не дорогі номери готелів, а дешеві кімнати спільного проживання для таких же мандрівників. Але не думайте, це не місця, де твориться невідомо що, не нічліжки, а добре налагоджений сервіс з усіма умовами комфортного проживання, де панує атмосфера довіри, розуміння, спілкування, загальних веселощів, але не розбещеності.

Детальніше: Сучасний гуртожиток або хостел в Харкові

Кімнати подобово для групи спортсменів

Світ спорту - світ змагань. Приємна можливість, займаючись улюбленою справою, відвідати багато міст і навіть країн, подорожувати. Якщо ви тренер, то завжди перед виїзними змаганнями виникає питання поселення групи. Раніше доводилося задовольнятися голими кімнатами гуртожитків або дешевих готелів. Тепер за ті ж самі гроші можна зняти кімнати для групи в хостелі на сайті kharkov-hostels.com.ua. Хостел - це недорогий, молодіжний міні-готель в Харкові і інших містах по всьому світу.

Детальніше: Кімнати подобово для групи спортсменів

Оренда житла біля університету

Студентом-заочником бути непросто. Декілька разів на рік доводиться покидати рідний дім і нестися туди, де бушує стихія сесії. Якщо ви хочете зупинитися на час сесії з комфортом і недорого, то пропонуємо місце в хостелі подобово. Хостел - це своєрідне гуртожиток для студентів подобово або скоріше невеликий бюджетний готель, де кожен може орендувати кімнату подобово і погодинно або просто місце в кімнаті на кілька людей. Тут зупиняються мандрівники і туристи, студенти та відрядні, загалом, ті, хто хоче отримати гідні умови для проживання за низькою ціною. Місце в хорошому хостелі Харкова - kharkov-hostels.com.ua - це затишні кімнати, чисті санітарні зони, кухня з усіма необхідними приладами і веселі життєрадісні люди.

Детальніше: Оренда житла біля університету

Житло для школярів у Харкові

Подорожувати з групою школярів - справа не тільки копітка, але і дуже відповідальна. Адже так важливо не тільки правильно організувати саму поїздку, але і вибрати таке місце для проживання, де було б зручно і вам, і дітям і оточуючим. Пропонуємо вам зняти кімнати в хостелі для групи на сайті kharkov-hostels.com.ua. Якщо ви ще не знаєте, що це таке, саме час познайомитися й познайомити дітей з тим, що вибирає 90% молодих людей у ​​всьому світі.

Детальніше: Житло для школярів у Харкові

Кімната в хостелі на вихідні

Скоро свята, в повітрі витає дух оновлення і торжества. Так хочеться купити собі коханій / коханому щось нове, давно бажане і так необхідне. А ще треба запастися подарунками для рідних, близьких, друзів. Саме час зробити шоп-тур до Харкова. За один день ви, звичайно ж, не впораєтеся, тому пропонуємо забронювати місце у хостелі в Харкові.

Детальніше: Кімната в хостелі на вихідні

Реклама партнеров

гостиница Арт вилла Грация

 
Powered by WD-Mir | 2012