Хостел "Радужный" Харьков 2012

hostelkharkov@gmail.com

(050) 300 08 25

(067) 574 55 60

Недороге житло в Харкові для студентів

До цих пір в нашій країні багато хто не знає, що таке хостел. А більша частина з тих, хто знає, в основному щось чули, щось бачили по телевізору або в фільмах. А насправді недорогі кімнати в хостелі вже давно користуються великою популярністю серед туристів у всьому світі. А рівень комфорту і безпеки досяг практично рівня звичайних готелів. Місце в хостелі подобово варто при цьому значно дешевше. Хочете довідатися про ціни на місця в хостелі в Харкові, зайдіть на сайт kharkov-hostels.com.ua.

Якщо ви ще жодного разу не зупинялися в хостелі, то ось кілька принципів проживання в такій ось міні-готелі.

Перш за все, слід позбутися забобонів. Недорогий хостел в Харкові і в будь-якому іншому місті Європи - це не брудне студентський гуртожиток, а місце для проживання та спілкування культурних людей.
Якщо ви плануєте забронювати місце у хостелі подобово закордоном, то краще скористатися рекомендаціями. У цьому вам допоможуть друзі та інтернет. Друзі завжди розкажуть правду, а коментарі користувачів в інтернеті допоможуть визначитися. Але вибирайте критичні відгуки, не довіряйте тим, хто все лає або навпаки все хвалить. Нормальна людина вкаже і плюси, і мінуси.

Дізнайтеся місцерозташування хостела. Бажано, щоб він знаходився недалеко від «туристичних стежок» або хоча б мав хорошу транспортну розв'язку. Так вам не потрібно буде витрачати час і гроші на дорогу.

Дешево - це вважається основоположним принципом при виборі хостелу. Що вважати дорогим, а що дешевим, в принципі вирішує кожен для себе. Розглянувши декілька пропозицій і скориставшись рекомендаціями, ви завжди виберете оптимальний варіант хостелу.

Зараз ми вже не можемо уявити собі подорож без ноутбука або смартфона, тобто без інтернету. Тому якщо ви звикли бути он-лайн, то довідайтеся заздалегідь, як йдуть справи з інтернетом в обраному вами хостелі. Зазвичай там завжди є Wi-Fi, оплата якого вже закладена у вартість місця.

Пильність - важлива складова життя в хостелі, адже навколо вас завжди будуть люди, які відносяться до різних культур, мають різні звички т.п. Замикайте свої цінні речі в сейфі або Локер (особистий шафа із замком), а ключ носіть з собою. Також у хостелі прийнято повідомляти адміністрації про порушення правил проживання. Це не буде вважатися ябеднічество, якщо ви, звичайно, не будете переборщувати з підозрілістю.

Але головне - перейнятися духом хостела. Адже це не просто місце для ночівлі, а незвичайна атмосфера, яку ви відчуєте з перших днів проживання.

Реклама партнеров

гостиница Арт вилла Грация

 
Powered by WD-Mir | 2012