Хостел "Радужный" Харьков 2012

hostelkharkov@gmail.com

(050) 300 08 25

(067) 574 55 60

Житло для школярів у Харкові

Подорожувати з групою школярів - справа не тільки копітка, але і дуже відповідальна. Адже так важливо не тільки правильно організувати саму поїздку, але і вибрати таке місце для проживання, де було б зручно і вам, і дітям і оточуючим. Пропонуємо вам зняти кімнати в хостелі для групи на сайті kharkov-hostels.com.ua. Якщо ви ще не знаєте, що це таке, саме час познайомитися й познайомити дітей з тим, що вибирає 90% молодих людей у ​​всьому світі.

 

Хостел - це міні-готель для молодих мандрівників, дуже бюджетний варіант, де за мінімум вкладень ви отримаєте чисті затишні кімнати подобово, відмінні санітарні зони, кімнату-вітальню, де діти зможуть поспілкуватися, подивитися телевізор, посидіти в інтернеті. А також у вас у розпорядженні буде і кухня, де ви і ваші підопічні зможуть підігріти або приготувати нехитру їжу.

Кімната або місце в хорошому хостелі - це не проста кімната в гуртожитку. Існує ціла Міжнародна федерація молодіжних хостелів, яка стежить за дотриманням стандартів і навіть заснувала спеціальну премію, яку щорічно вручає кращим хостелам світу. Назвали цю премію Hoscar, за аналогією зі знаменитою премією в галузі кінематографу. Та й сама статуетка дуже схожа на кінематографічного Оскара, тільки з рюкзаком за плечима.
Вибирають найкращі готелі відкритим он-лайн голосування. У 2012 році в ньому взяли участь більше 900 000 користувачів. І ось який рейтинг вийшов: Traveller's House (Португалія, Лісабон), Rossio Hostel (Лісабон, Португалія), Living Lounge Hostel (Лісабон, Португалія), Academy Hostel (Флоренція, Італія), Carpe Noctem (Будапешт, Угорщина), The Riverhouse Backpackers (Кардіф, Угорщина), Lisbon Lounge Hostel (Лісабон, Португалія), Greg & Tom Hostel (Краків, Польща), The Naughty Squirrel Backpackers Hostel (Рига, Латвія), Lisboa Central Hostel (Лісабон, Португалія). Також були відзначені і мережі хостелів, кращими стали: Wombats (Австарія і Угорщина), HI (США), Astor Hostels.

Як бачите, найкращі готелі знаходяться в Португалії, а хостел Traveller's House очолює таблицю вже другий рік поспіль. Розглядали претендентів з усіх боків, враховувалися характер, безпека, місце розташування, співробітники, розваги і чистота.

І хоча в Україні цей вид готельних послуг тільки набирає обертів, але й у нас вже є своя федерація, розроблені стандарти, на основі міжнародних, але враховуючи наші потреби. Так що, зняти місце в хостелі в Харкові або орендувати кімнату в гуртожитку для молоді - це не тільки вигідно, але й зручно, комфортно, весело.

Реклама партнеров

гостиница Арт вилла Грация

 
Powered by WD-Mir | 2012