Хостел "Радужный" Харьков 2012

hostelkharkov@gmail.com

(050) 300 08 25

(067) 574 55 60

Місце в гуртожитку в Харкові

Зима не дуже приємне пору року для подорожей і туризму. І якщо ви думаєте, що взимку в Харкові взагалі нічим зайнятися, то ви глибоко помиляєтеся. Приїжджайте до Харкова покататися нв гірських лижах чи сноуборді. Не знаєте де зупинитися, зайдіть на сайт kharkov-hostels.com.ua. До ваших послуг хостел подобово в Харкові. Хостел - людина де можна Арег це кімнати на декілька чоловік, де можна орендувати місце в хостелі дуже недорого. Приїжджаючи компанією, можна зняти кімнату в гуртожитку подобово повністю. І хоча хостели і вважаються гуртожитками, але це невеликий готель в Харкові так званого економ класу. Житло подобово, а також житло погодинно у Харкові - це зручний та комфортабельний хостел.

З житлом розібралися, а тепер невеликі інструкції до того, де ж можна покататися на лижах. Поблизу Харкова є чотири непоганих місця. Найпопулярнішим вважається Харківська Швейцарія. Офіційна назва цього місця «Екстрім стиль». Невеликий гірськолижний комплекс із трасами довжиною до 400 метрів. Тут є різні по складності траси, розраховані як на новачків, так і на досвідчених лижників і сноубордистів. Два бугельні витяги і музичний супровід зроблять підйоми такими ж легкими як спуски. Є й дитячий схил зі спеціальними інструкторами. До речі, якщо ви зовсім ніколи не стояли на лижах, ви також можете скористатися послугами інструкторів. Все спорядження можна взяти напрокат. У комплексі є велике кафе в українському стилі як карпатські калиби. Проїхати можна від станції метро «Держпром» автобусом № 296 (зупинка дитячий табір "ФЕДовец") і від метро «Пушкінська» маршруткою № 223е (зупинка дитячий табір "ФЕДовец").

У 15 кілометрах від Харкова в селі Борова Зміївського району є гірськолижний центр Альпійська долина. Він єдиний, де є система штучного засніження схилів. Тут до ваших послуг 2 траси довжиною 400 метрів, перепад висот 65 метрів, ширина 20-40 метрів, а також чистий заміський повітря і не так багато людей, як у попередньому комплексі. Якщо сильно хочеться, то можна домовитися і про нічний катанні, так як траса освітлюється цілодобово.

Ці два комплекси саами популярні серед харків'ян та мешканців області. Є ще заміський спортивно-розважальний комплекс "Anger" і лижна база "Темп" - лижний центр олімпійської підготовки.

Прекрасно провести вам час на лижах!

Реклама партнеров

гостиница Арт вилла Грация

 
Powered by WD-Mir | 2012