Хостел "Радужный" Харьков 2012

hostelkharkov@gmail.com

(050) 300 08 25

(067) 574 55 60

Кімната або місце в хостелі Харкова

Їдучи в подорож, завжди чуєш від близьких прохання, привести небудь у якості сувеніра. Та й собі хочеться купити щось незвичайне, що ніде, як в тому місці, не продається. Приїхавши в інше місто або країну, вам потрібно зняти кімнату у хостелі на кілька днів, познайомитися з парочкою затятих мандрівників або місцевих жителів і отримати від них вичерпну інформацію про підходящих сувенірах. Хостели - місце де можна зняти кімнати у чистому гуртожитку, але не в нашому розумінні студентських «общаг».

Місце в недорогому хостелі подобово - це місце в номері на декілька чоловік в міні-готелі з усіма зручностями kharkov-hostels.com.ua. Хостели тим і гарні, що це місце не тільки для проживання, але і для спілкування. Тільки тут можна отримати реальну інформацію від бувалих мандрівників.

Так от, з Іспанії туристи з грошима везуть Галісійська мережива і кольорові ковдри з Кадіса, Толедські срібло, штучні перли з Майорки, для менш марнотратних підійдуть віяла і кастаньєти. Також туристи часто привозять з Іспанії оливкова олія, вина та знамените мигдальне печиво.

З Домініканської республіки краще привезти ларимар - красивий напівдорогоцінне каміння, який зустрічається тільки в цій країні. Також класичними сувенірами Домінікани є сигари, каву (він тут божественний) і ром.

Пляшечки з кольоровим «піском Сахари», а також місцевий алкогольний напій «буха» - характерні сувеніри Тунісу. А також вази з кольорового скла і візерунчасті керамічні блюда. Ну і, звичайно ж, фініки!

Найпопулярнішим сувеніром з Туреччини є плаский синій очей - камінь «від пристріту», тут його можна знайти буквально на кожному кроці. Також можна навести турецьку каву, кальян, вироби з міді, кераміку.

Єгипет славен сувенірними листами папірусу і прикрасами-амулетами у вигляді жуків-скарабеїв. Відмінно підійде і набір або флакончик ароматних масел, металеві підвісні ліхтарики зі вставками з кольорового скла та вироби з алебастру.

А з Індії краще привезти індійський чай, відрізи прекрасних тканин, прикраси, фігурки з сандалового або рожевого дерева.

Ось такі от поради. Здивуйте ваших близьких!

Реклама партнеров

гостиница Арт вилла Грация

 
Powered by WD-Mir | 2012