Хостел "Радужный" Харьков 2012

hostelkharkov@gmail.com

(050) 300 08 25

(067) 574 55 60

Оренда житла біля університету

Студентом-заочником бути непросто. Декілька разів на рік доводиться покидати рідний дім і нестися туди, де бушує стихія сесії. Якщо ви хочете зупинитися на час сесії з комфортом і недорого, то пропонуємо місце в хостелі подобово. Хостел - це своєрідне гуртожиток для студентів подобово або скоріше невеликий бюджетний готель, де кожен може орендувати кімнату подобово і погодинно або просто місце в кімнаті на кілька людей. Тут зупиняються мандрівники і туристи, студенти та відрядні, загалом, ті, хто хоче отримати гідні умови для проживання за низькою ціною. Місце в хорошому хостелі Харкова - kharkov-hostels.com.ua - це затишні кімнати, чисті санітарні зони, кухня з усіма необхідними приладами і веселі життєрадісні люди.

Студенти - це особливий народ, окрема каста нашого суспільства. У них своє життя, свої проблеми, традиції, прикмети та ритуали, більшість яких, звичайно ж, стосуються сесії.

Всі знають про найпоширеніший ритуал під народними назвами «Халява прилітай!» Або «Халява ловись!». Щоб велика Халява прийшла, потрібно розкрити заліковку, виставити її у вікно і що є сили крикнути: «Халява, халява, ловись!» Потім швидко закрити заліковку і нікому її не показувати до кінця сесії. І чим сильніше кричиш, тим більше вірогідність того, що халява таки прийде.

А ще кожен поважаючий себе студент повинен знати і дотримуватися прикмети!)))

Так, йдучи на екзамен, у взуття під п'ятку потрібно покласти п'ятак. А вночі перед іспитом під подушку слід заховати листи з номерами квитків. Вранці, не відкриваючи очей, потрібно витягнути один листок. Який номер попався, той квиток треба терміново вчити і спокійно тупотіти на іспит.

На удачу, йдучи з дому, краще перевернути всі стільці і табуретки ніжками вгору, не забути взяти талісман, і весь час тримати його в руці.

До вузу слід добиратися «щасливою дорогою» - ну, йшов якось раз таким шляхом і повезло. Значить знову треба йти цією дорогою.

У транспорті треба обов'язково заплатити за проїзд, навіть якщо немає кондуктора, топай до водія.

Це тільки початок, ось ще прикмети, які в принципі ще більш абсурдні, але .... сесія.

На всі іспити слід ходити в одній і тій же одежі, не стираючи. Але якщо отримав погану оцінку, треба змінити, значить, вона нещаслива. Не можна перед іспитом мити голову, інакше можна забути і те, що знав. І не можна заправляти постіль, а перед виходом з'їсти шматочок житнього хліба і більше до іспиту нічого не пити і не їсти.
Ось такі ось прикмети. Вірити їм чи ні, справа кожного. Але сподіваємося, що ви посміхнулися!

Реклама партнеров

гостиница Арт вилла Грация

 
Powered by WD-Mir | 2012