Хостел "Радужный" Харьков 2012

hostelkharkov@gmail.com

(050) 300 08 25

(067) 574 55 60

Зняти повністю кімнату у хостелі на тиждень

Шукайте, де зупинитися в Харкові? Переглянули купу оголошень і сайтів, але все дорого і некомфортно? Пройдіть по посиланню kharkov-hostels.com.ua. І можливо, ви знайдете те, що так довго шукали. Хостел - міні-готель, де можна зупинитися всією сім'єю і зняти кімнату у хостелі повністю на кілька днів, а можна забронювати заздалегідь місце в хостелі в невеликий, але чистої і затишній кімнаті на 2-6 чоловік, а можна приїхати цілою групою і зняти великий номер у хостелі на 12 осіб.

Хостели - улюбленої місце зупинки для мандрівників у всьому світі. Тут можна отримати комфортні умови за низькими цінами, знайти друзів, дізнатися багато цікавого від досвідчених мандрівників. Ось, наприклад, добірка рад стосується валіз для поїздок, підслухані в різних віталень різних хостелів одним любителем мандрівок.

Перш за все потрібно вибрати відповідну модель. Якщо ви подорожуєте не часто, то вам підійде і валізу з тканинним корпусом. Для завзятих туристів підліше підходящим буде пластиковий варіант. Якщо ж ви відправляєтеся в дорогу на автомобілі, то зручніше буде взяти в дорогу спортивну сумку, тому вона краще поміщається в багажнику. У тривалий поїздці з багаторазовими переїздами з одного готелю в інший візьміть з собою чотириколісний валіза (спіннер). Він більш маневрений, його легше котити.
Завжди складайте список речей при зборі валізи. Чітко визначте необхідну кількість речей. Підберіть одну-дві колірних гами, так легше буде поєднувати різні варіанти гардероба, якщо вам належить ділова поїздка.

Починайте упаковку з самих громіздких речей. Взуття краще скласти в пакети, поклавши всередину шкарпетки та інші дрібні речі, так ви заощадите місце. Укласти взуття краще вздовж бортів валізи.
Футболки краще згортати, а не складати. Складіть їх спочатку стопкою одну на одну, а потім згорніть роликом. Також можна згорнути спідниці та брюки. А ось сорочки не слід згортати, краще скласти так, як вони зазвичай складені при покупці. Крихкі речі і електроприлади теж краще загорнути в речі або рушники.

Ось такі нехитрі поради допоможуть вам у ваших поїздках. Якщо ви вирішите зняти подобово недорогу кімнату в Харкові, ви зможете послухати та інші поради бувалих мандрівників.

Реклама партнеров

гостиница Арт вилла Грация

 
Powered by WD-Mir | 2012