Хостел "Радужный" Харьков 2012

hostelkharkov@gmail.com

(050) 300 08 25

(067) 574 55 60

Сучасний гуртожиток або хостел в Харкові

Хостелінг - система, що об'єднує в собі більшість хостелів світу, а також стиль життя і подорожей, коли молоді люди вибирають для зупинки в тій чи іншій країні не дорогі номери готелів, а дешеві кімнати спільного проживання для таких же мандрівників. Але не думайте, це не місця, де твориться невідомо що, не нічліжки, а добре налагоджений сервіс з усіма умовами комфортного проживання, де панує атмосфера довіри, розуміння, спілкування, загальних веселощів, але не розбещеності.

Забронювати місце в хостелі в Харкові можна на сайті kharkov-hostels.com.ua. Як бачите, це затишні кімнати на декілька чоловік подобово, які можна зняти повністю, кімнати для сім'ї подобово, а також кімнати для великої групи, ну і звичайно окремі місця в невеликих і дуже затишних номерах.

Якщо ви думаєте, що хостел - це нове явище в сфері туризму, то ви помиляєтеся. Цьому виду міні-готелів вже більше 100 років. Зазвичай найкращі готелі Харкова та інших міст Європи і США розташовуються в окремих особняках з історією.

Хочемо розповісти про деяких хостелах, де можна зняти кімнату або місце на декілька днів, які вважаються найстарішими діючими хостелами в світі.

Один з них знаходиться в Славень в місті Любляна і носить назву Hostel Celica. Зараз тат повно молоді, проводять дискусії, форуми, виставки, а в 1882 році тут була військова в'язниця, тому кімнати в хостелі маленькі, адже раніше це були тюремні камери для військових злочинців.

А Bluehostel Rome в Римі недалеко від Колізею, базиліки Санта Марія Маджоре і Римського форуму знаходиться в будівлі монастиря 17 століття, а його цокольний поверх датується 1 століттям нашої ери! А під час ремонтних робіт в 2010 році будівельники виявили старовинні стелі, яким більше 150 років. Їх відреставрували і відкрили очам постояльців.

Ще один найстаріший хостел Ethic étapes Cannes Jeunesse розташувався в старовинному форті 17 століття на маленькому шматочку суші прямо посередині Середземного моря у Франції в місті Канни. Саме тут містили французького спадкоємця престолу, який став прототипом героя фільму «Людина в залізній масці».

Ось такі цікаві місця вибирають для себе хостели. І це тільки деякі приклади.

Реклама партнеров

гостиница Арт вилла Грация

 
Powered by WD-Mir | 2012