Хостел "Радужный" Харьков 2012

hostelkharkov@gmail.com

(050) 300 08 25

(067) 574 55 60

Де зупинитися в Харкові групі

На ринку готельного бізнесу України все більше популярності набирає система хостелів. Хостел - в перекладі з англійської гуртожиток, але на щастя у них немає нічого спільного. Скоріше це готель економ класу, з вигодами в номері (рідко), в блоці або на поверсі. Кімнати розраховані на декілька чоловік, тому зняти номер в хостелі для групи - дуже зручний і вигідний подобовий варіант житла в Харкові. Забронювати місце в хостелі Харкова можна на сайті kharkov-hostels.com.ua

Хостели також мають різний рівень комфортності. Якщо про престижність готелю ми судимо за кількістю зірок, то хостелам присвоюються ялиночки. У найпрестижніших хостелів в арсеналі 4 ялинки. Це означає, що вони мають у своєму розпорядженні їдальнею, сніданок в якій входить у вартість місця, а також у вашому розпорядженні безкоштовний інтернет. Кімнати в хороших готелях розраховані на 2-6 чоловік, вам видається білизна, в номері або на поверсі є душ, часто є камера схову, в кожній кімнаті має бути кран з водою. У таких готелях є так звана побутова кімната, де можна знайти прасувальні дошки з прасками, а іноді навіть і автоматичні пральні машини. Де-небудь на території є бар-кафе. Сервіс здійснюється 24 години на добу. Працюють вони у всі пори року.
Якщо у хостела 3 ялинки, то недорогі кімнати подобово тут більше і розраховані на 8 чоловік, але в них завжди повинна бути вода, а душ повинен бути хоча б на поверсі. Тут теж годують сніданком, який входить у вартість. Але сервіс не цілодобовий, хоча двері відкриті до глибокої ночі. Побутова кімната теж є, а ось бар або кафе відсутня. У всьому світі цей варіант вважається найбільш вигідним, адже зручності присутні, а в кафе можна і за територією знайти, та й прийти раніше теж не важко. У двухелочном хостелі кімнати від 8 чоловік, зручності на поверсі, на ніч все закривається. Коштують досить дешево і тому теж досить популярні. Одна ялинка означає - кімнати на 10 і більше осіб. А все інше залежить від можливостей господарів і приміщення. Є ще хостели, у яких в арсеналі зірочка з пташкою. Це вже справжні казарми на 30 ліжок, але працюють вони тільки по затребуваності. Наприклад, під час рок-фестивалів, футбольних чемпіонатів і т.п.

Реклама партнеров

гостиница Арт вилла Грация

 
Powered by WD-Mir | 2012