Хостел "Радужный" Харьков 2012

hostelkharkov@gmail.com

(050) 300 08 25

(067) 574 55 60

хостели Харкова

Ви футбольний фанат, приїхали до Харкова на довгоочікуваний матч і шукаєте де зупинитися, зайдіть на сайт kharkov-hostels.com.ua Вас чекають недорогі кімнати в відмінному чистому і затишному хостелі. Хостел - це молодіжний готель, де ви можете орендувати місце в хостелі подобово, а якщо ви приїхали з компанією, то вся кімната погодинно в хостелі буде вашою. Житло подобово недорого в хостелі - прекрасне рішення для тих, хто хоче провести в місті кілька днів. Відмінні умови і мінімум витрат, як раз те, що потрібно футбольному вболівальнику.

Відвідавши матч і похворівши за улюблену команду, на ранок можна побродити по місту та помилуватися пам'ятниками .... футбольним м'ячам.

Одним з них є всім відомий пам'ятник м'ячу на Алеї спортивної слави в саду Т. Шевченка, він встановлений в тому місці, де зазвичай збиралися і збираються харківські любителі футболу. На відкритті був присутній колишній головний тренер української збірної, О. Блохін, саме він першим залишив на м'ячі свій автограф.
Бронзовий м'яч вагою в дві тонни і діаметром у півтора метри - подарунок ФК «Металіст» місту і фанатам футболу - стоїть на постаменті з чорного граніту і підсвічується спотами. Місце, де встановлено монумент ще з радянських часів було так званим спортивним куточком Харкова. Тут стояли вітрини з останніми випусками «Советского спорта», і можна було поговорити, обговорити новини спорту і не тільки. Потім місце втратило свою значимість і відродилося лише на початку 2000-х. Для популяризації іміджу команди керівництво ФК «Металіст» спільно з тютюновою фабрикою «Філіп Морріс Україна» реконструювали майданчик. Завершальною точкою став цей самий м'яч.
Після О. Блохіна багато туристів і харків'яни прикрашали монумент своїми автографами. Їх періодично змивають, але вони знову з'являються.
Другий м'яч знаходиться на проспекті Гагаріна, на розі з вул. Державінська. Його встановили в 2008 році в ході підготовки до Євро-2012. Величезний м'яч виготовили із зварного жовтого двотрубного металевого каркаса і встановили на постамент. Пам'ятник - це контури м'ячі, які створюють ефект як-би летить м'яча. Під постаментом - зелений газон футбольного поля.
Ще один м'яч можна було спостерігати цього літа на перетині Червоношкільної набережної та пр. Гагаріна. Це величезна клумба з 10 тисяч квітів у формі справжнього футбольного м'яча.
Ось такі футбольні штучки приготував місто і ФК «Металіст» всім любителям цієї популярної у всьому світі гри.

Реклама партнеров

гостиница Арт вилла Грация

 
Powered by WD-Mir | 2012