Хостел "Радужный" Харьков 2012

hostelkharkov@gmail.com

(050) 300 08 25

(067) 574 55 60

Кімнати подобово для групи спортсменів

Світ спорту - світ змагань. Приємна можливість, займаючись улюбленою справою, відвідати багато міст і навіть країн, подорожувати. Якщо ви тренер, то завжди перед виїзними змаганнями виникає питання поселення групи. Раніше доводилося задовольнятися голими кімнатами гуртожитків або дешевих готелів. Тепер за ті ж самі гроші можна зняти кімнати для групи в хостелі на сайті kharkov-hostels.com.ua. Хостел - це недорогий, молодіжний міні-готель в Харкові і інших містах по всьому світу.

Вас чекають затишні, чисті, теплі кімнати на 2-6 чоловік, а якщо потрібно, то є і на 12. У хостелі є душові, кухня з усією побутовою технікою та вітальня, де можна відпочити, подивитися телевізор, поспілкуватися, посидіти в інтернеті і навіть провести збори, щоб налаштувати своїх спортсменів на перемогу. А документи вам оформлять, як і в будь звичайному готелі, і у вас не виникне проблем з керівництвом вашого клубу чи федерації.

А після змагань і вшанування ваших переможців можна піти помилуватися Харковом. Але якщо ви тут не в перший раз і вам хочеться чогось новенького, то можна полоскотати нерви й отримати додаткову дозу адреналіну, відправившись в Харків підземний.

Є фірми, які організовують абсолютно безпечні, але інтригуючі екскурсії «по той бік Харкова». Ви в супроводі професіоналів дигерів, це люди, які вивчають підземні міста, пройдете спочатку по історичних місцях наземного Харкова, отримаєте вичерпну і захоплюючу інформацію про харківських підземеллях, а потім спустіться в самі лабіринти підземного міста. І вам не потрібна ніяка спеціальна одяг, все необхідне вам видають діггери.

Якщо ви знімете місця в чистому недорогому хостелі на тиждень, то до того ж ви зможете зробити незабутню подорож по підземній ріці (в гідрокостюмі, звичайно ж). Ця річка багато років тому була звичайною наземної рікою, але комусь завадила, і її перенаправили в підземне русло. Річка продовжує жити своїм життям і в ній навіть можна ловити рибу.

Залишившись в хостелі ще на пару днів, у вас буде можливість взяти участь в цікавому заході, щось на зразок квест-гри, яке діггери влаштовують для новачків, навчаючи їх таким чином підземному орієнтуванню.

Реклама партнеров

гостиница Арт вилла Грация

 
Powered by WD-Mir | 2012