Хостел "Радужный" Харьков 2012

hostelkharkov@gmail.com

(050) 300 08 25

(067) 574 55 60

Хостел «Райдужний»

Рішення проблеми пошуку дійсно недорогого житла раніше було пов'язане з незручними компромісами по мірі його чистоти і естетичності. Відкриття хостелу «Райдужний» гарантує отримання комфортних умов і відмінною ціни 60 гривень на добу.

Коли ви приїжджаєте до Харкова на день, або на тривалий термін, потрібно знайти гарне місце щоб переночувати. Це повинно бути житло з приємною обстановкою і якісним ремонтом. У Харкові зустрічаються таки варіанти, проте часто ви не знаходите житло через проблеми, з якою стикаються багато людей - ціна. Досить важко знайти квартиру, відповідну вам по зручностях і ціною.

Але тепер ви можете не утрудняти себе пошуками місця, яке вам підійде, так як в травні 2012 року відкрився новий хостел «Райдужний». Хостел знаходиться на вулиці Залізнична, 2 в декількох хвилинах ходьби від зупинки трьох зручних рейсів маршруток. Ви легко зможете знайти цю будівлю серед інших завдяки цікавому оформленню фасаду прикрашеного яскравими мальованими квітами.
Хостел «Райдужний» відрізняється низькою ціною серед хостелів і підкресленою чистотою кімнат.
У хостелі є 56 місць, готових прийняти вас на нічліг. Для вашої зручності є велика оснащена кухня з обіднім столом, за яким ви можете зібратися з друзями.
Якщо ви приїхали в хостел з друзями, то вам неодмінно сподобається посидіти всією компанією за гарячою чашкою чаю і подивитися телевізор в чудесній барвистою обстановці вітальні, або ж переглянути електронну пошту (в хостелі є безкоштовний Wi-Fi).
Коли ви приїдете в хостел «Райдужний», вас неодмінно чекає теплий прийом. В кімнаті у вас буде своя зручне ліжко і шафка на індивідуальному замку, в якому будуть зберігатися тільки ваші речі.
Ви зможете забронювати місце у хостелі, зайшовши на сайт www.kharkov-hostels.com.ua, а також прочитати додаткову інформацію.
Приїжджайте до нас, і ви не помилитеся у виборі підходящого вам житла!

Реклама партнеров

гостиница Арт вилла Грация

 
Powered by WD-Mir | 2012