Хостел "Радужный" Харьков 2012

hostelkharkov@gmail.com

(050) 300 08 25

(067) 574 55 60

Кімната в хостелі на вихідні

Скоро свята, в повітрі витає дух оновлення і торжества. Так хочеться купити собі коханій / коханому щось нове, давно бажане і так необхідне. А ще треба запастися подарунками для рідних, близьких, друзів. Саме час зробити шоп-тур до Харкова. За один день ви, звичайно ж, не впораєтеся, тому пропонуємо забронювати місце у хостелі в Харкові.

Чому в хостелі? По-перше, це дешево і зручно, а значить, у вас залишиться більше грошей на подарунки. По-друге, візьміть з собою друзів, подруг чи родичів, і тоді кімната в хостелі повністю буде вашою. По-третє, ви зможете відпочити в комфортних умовах і до того ж встигнути погуляти вулицями Харкова. Зайдіть на сайт kharkov-hostels.com.ua, тут вас чекає затишна кімната в недорогому хостелі.

Шоп-тур - популярний вид туристичних послуг, коли ви відправляєтеся в інше місто або країну, поєднуючи приємне з корисним: відвідати розпродажу і накупити собі нового одягу, взуття прикрас, а також помилуватися місцевими визначними пам'ятками і відпочити. Існує кілька видів таких турів.

Шоп-тур з зобов'язаннями - це коли ви їдете в інше місто або країну в певне місце за певною річчю, наприклад, в Грецію за шубою. Насправді частина туру оплачує підприємство з пошиття шуб в надії, що ви у нього цю саму шубу і купіть.

Шоп-тур без зобов'язань - вам нічого обов'язкового купувати не потрібно, але місця зазначені в турі доведеться відвідати. Як правило, це великі торгові центри. Цей тур підходить для новачків шопінгу. Ви зможете дізнатися, де що продається, а досвідчений гід дасть вам пару хороших порад.

Шоп-тур для самостійних - ви нікому нічого не винні і не зобов'язані. Все у ваших руках. Зробивши покупки ви зможете відвідати і місцеві визначні пам'ятки. Шикарний відпочинок і відмінний шопінг вам гарантовані.

Харків, звичайно, не Мілан і не Париж, але і тут ви зможете придбати все, насправді все, що побажаєте. Вас чекають недорогі товари торгового центру біля метро Барабашова і ексклюзивні одяг та взуття в бутиках в центрі міста. Відмінним варіантом буде влаштувати шопінг в торгово-розважальних центрах, особливо, якщо ви приїхали компанією. Тут можна і зробити вигідні покупки, і весело провести час, і поїсти в затишному кафе.

Вдалих вам покупок!

Реклама партнеров

гостиница Арт вилла Грация

 
Powered by WD-Mir | 2012