Хостел "Радужный" Харьков 2012

hostelkharkov@gmail.com

(050) 300 08 25

(067) 574 55 60

Ласкаво просимо на офіційний сайт одного з найбільших хостелів Харкова!

Хостел «Райдужний» у Харкові – чудова ідея для відрядження, тимчасового проживання студентів, розважальної поїздки або участі в спортивних змаганнях.

  • «Райдужний» - новий яскравий хостел Харкова з ремонтом. Цікаво – ми маємо найнижчу ціну серед хостелів Харкова. Включено всі вигоди: чистота, безпека, побут, що відлагоджено.
  • Наш стандарт – чотиримісні номери, є також десятимісні і декілька двомісних.
  •  Ми розташовані в 15-20 хвилинах їзди громадським транспортом від центру або вокзалу.
  • 300метрів-відстань від хостела до зупинки маршрутки та мінімаркета.
  • Видається повний пакет документів про мешкання.
  •  Бронювання – безкоштовно.

Навіщо сплачувати більше в готелях?

Навіщо шукати дешеве помешкання сумнівної якості?

Навіщо знімати кімнату подобово, якщо в Харкові є хостел «Райдужний»?

У Харкові напрочуд мало представлені хостели та недорогі готелі. В інших містах України гості вже давно звикли до того, що в хостелі можна зупинитися дешево і не програти в привітності та чистоті. Там можна зустріти нових цікавих друзів, мати багато оздобленого зі смаком спільного житлового простору і свій затишний куточок.

Коли бюджет невеличкий, багато хто вирішує, що можна зняти кімнату подобово. Зняти кімнату в Харкові без проблем непросто: то трапляється господиня сварлива, то сусіди галасливі, то сантехніка тече. Поселення до хостелу розв’язує багато питань: тут діють єдині сертифіковані стандарти та правила, що захищають інтереси гостя, завжди є готовий допомогти персонал. Крім того, поселення до хостелу дозволяє обійтися без посередників, яким цілком ймовірно доведеться сплатити, якщо ви забажаєте зняти кімнату в Харкові.

Наявні хостели Харкова до цього часу не могли приймати великі групи – не більш ніж 25 чоловік. Хостел «Райдужний» дає нові можливості в Харкові. Ми готові приймати принаймні в два рази більше гостей, ніж інший хостел в Харкові, а саме до 54 чоловік. Мешкання великої групи людей тепер не проблема.

Яка ж ціна на хостел у Харкові? Інші хостели Харкова пропонують ціни від 140 гривень з однієї людини на добу. Це не так вже й дешево, якщо ти приїхав у хостел. Хостел «Райдужний» пропонує найнижчу ціну в Харкові – 120 гривень! Таким чином, коли вас цікавить таке питання як ціна на хостел у Харкові, можете впевнено планувати, що це буде по-справжньому дешево.

Недорогі готелі Харкова часто засмучують клієнтів ремонтом багаторічної давнини. Як правило, готелі Харкова коштують недорого, коли меблі і техніка мають застарілий вигляд. Ціна на стандартний номер у готелі відповідного рівня сягає 500-700 гривень. Небагато бюджетів передбачають настільки значні витрати, проте поселення в хостел «Райдужний» у Харкові дає компромісне рішення, що дозволяє поєднати такі критерії як свіжість інтер’єру та ціна на житло в Харкові.

Хостели Харкова в найближчому майбутньому посядуть гідне місце серед подобових поселень українських та зарубіжних туристів, як це є в інших країнах і вже навіть містах України. Зараз ви можете стати першими щасливими гостями нового для Харкова формату під назвою «хостел». Якщо ви вирішили зняти кімнату без посередників, шукаєте недорогі готелі Харкова, якщо важлива ціна на житло подобово, то ласкаво просимо до нас – у хостел «Райдужний».

 
Powered by WD-Mir | 2012