Хостел "Радужный" Харьков 2012

hostelkharkov@gmail.com

(050) 300 08 25

(067) 574 55 60

Хостел в Харкові

Туризм був і залишається одним з найулюбленіших занять активних молодих і не дуже любителів нового і цікавого. Туризм - це не тільки дорогі тури, готелі, де все включено, море, океан, пляж. Це стан душі, яка перебуває в пошуку. У пошуку нових місць, країн, людей. Ті, кому в туристичних поїздках важливі навколишні люди, спілкування, знайомства для перебування в інших містах вибирають хостел. Зняти місце в хостелі - це значить переночувати з комфортом серед приємних людей. Місце або кімната в недорогому гуртожитку або хостелі - місце для спілкування, пізнання, і, звичайно ж, веселощів. Якщо ви саме той, у кого за плечима рюкзак, а не гламурний валізку на коліщатках - зайдіть на сайт kharkov-hostels.com.ua

До речі, про рюкзаки. Це особливий вид спорядження, який зараз має найрізноманітніші форми, виготовляється з самих різних матеріалів і стає все більш зручним. Але головним залишається - вміння правильно скласти рюкзак. Якщо ви знімете місце в хорошому хостелі недорого, то завжди знайдете того, хто навчить вас мистецтву правильного упаковування рюкзака.

Для початку, ваш рюкзак повинен мати широкі і м'які наплічні лямки, щоб не натирати плечі. Буде просто відмінно, якщо у нього будуть додаткові лямки кріплення на животі, щоб перенести частину навантаження з хребта на поперек.

Головне при укладанні рюкзака - правильно розподілити вантаж. Центр ваги повинен бути розташований якнайближче до хребта, десь між лопаток і плечей. Збалансовані повинні бути ліва і права сторони рюкзака, так навантаження на плечі буде однаковою і не викличе хворобливих відчуттів в області плечей, попереку, спини. На дно слід покласти легкі речі, які не знадобляться в дорозі. Потім йде відсік важких речей, намагайтеся покласти їх як можна ближче до хребта. Уздовж спини краще розподілити м'які речі, щоб не тиснули на спину, якщо у вас рюкзак з м'якою спинкою. Ще в таких рюкзаках краще зробити невеликий валик з м'яких речей в районі попереку, він буде упиратися в поперек і розвантажувати плечі. Але це не стосується сучасних рюкзаків з жорсткою задньою стінкою. Зверху укладайте те, що знадобиться в першу чергу, але це повинні бути неважкі речі.

Рюкзак слід пакувати дуже щільно, в незаповнені куточки засуньте шкарпетки та інші дрібниці. В результаті у вас повинен вийти вузький, плоский і довгий рюкзак, з яким буде зручно подорожувати в будь-яких умовах.

 

Реклама партнеров

гостиница Арт вилла Грация

 
Powered by WD-Mir | 2012