Хостел "Радужный" Харьков 2012

hostelkharkov@gmail.com

(050) 300 08 25

(067) 574 55 60

Хостел Райдужний та СК'' Локомотив''

Після реконструкції СК Локомотив безліч цікавих і значних спортивних заходів стали проводитися в його стінах. Самий недорогий і, безумовно, досить гідний спосіб оселитися поруч з комплексом - стати гостем нового хостелу Райдужний на вулиці Залізничній, 2.

СК Локомотив проводить змагання з плавання, волейболу чи футболу. На такі заходи в Харків зазвичай приїжджає досить багато людей. Як спортсменів, так і глядачів. Змагання проходять досить масштабно, і це може бути цікаво навіть для людей, які не займаються спортом. Тому, навіть якщо ви тільки уболівальник, ви все одно можете відвідати таку подію.

Коли ви приїжджаєте в місто Харків, щоб насолодитися змаганнями та надати підтримку тим, за кого вболіваєте, вам потрібно десь зупинитися. Вас із задоволенням прийме у себе новий хостел Райдужний. Маршрутка доставить вас в цей хостел від СК Локомотив за 7 хвилин. Хостел - це недороге житло з підселенням всього за 60 гривень на добу з людини. Хостел знаходиться недалеко від залізничного вокзалу. Також тут можна оселитися великою групою до 54 осіб. Ваш комфорт зажіщают правила, яким кожен гість повинен відповідати, а персонал тут привітний. У хостелі красивий, новий ремонт і вам буде приємно тут жити. Приїжджаючи до Харкова і зупиняючись в хостелі Райдужний, ви отримаєте безліч яскравих, позитивних емоцій від поїздки на довгоочікуваний турнір.

Спортивний клуб Локомотив почав своє існування в 1936 році і з того часу виховав приблизно 40 майстрів спорту Міжнародного рівня, які беруть участь майже у кожних Олімпійських Іграх. На сьогоднішній день СК Локомотив має спортивну базу в Куп'янську і спортивний комплекс в Харкові. Раніше на території спорткомплексу влаштовували святкові шоу і уявлення. Зараз на базі Локомотива ведеться навчальний процес по наступним видам спорту: синхронне плавання, важка атлетика, волейбол та міні-футбол. Також працюють спортивні секції з плавання, аеробіки, гімнастики та айкідо. Влітку 2009 року в спорткомплексі Локомотив були відремонтовані всі спорудження спортивної бази. Приїжджати в спортивний комплекс можна не тільки на змагання, але і для того, щоб оздоровитися, записавшись на плавання або в будь-яку іншу спортивну секцію. Сюди приїхати можна і з дітьми, для них в спорткомплексі Локомотив теж знайдеться секція за смаком, будь то плавання або ж боротьба.

Реклама партнеров

гостиница Арт вилла Грация

 
Powered by WD-Mir | 2012