Хостел "Радужный" Харьков 2012

hostelkharkov@gmail.com

(050) 300 08 25

(067) 574 55 60

Кімната подобово для компанії

Якщо ви любите загадки, таємниці, легенди та байки, а також вас приваблює містична сторона реальності, то це пропозиція саме для вас. Купуйте квитки і приїжджайте до Харкова. Для економії коштів можете зняти місце в хостелі на вихідні. Адже затишний недорогий хостел - саме те, що потрібно. А якщо вас декілька чоловік, то можете зняти кімнату для компанії подобово, що буде дуже зручно і вигідно. Ціни на хостел в Харкові можна дізнатись на сайті kharkov-hostels.com.ua.

Вас чекає таємна сторона Харкова. Тут, як і в будь-якому іншому місті, є таємничі місця. Звичайно, все магічне і містичне слід сприймати з певною часткою іронії, але повірте, незабутні відчуття вам гарантовані.

Першим у ланцюжку таємничих місць слід відвідати Саржин Яр. Це величезний яр, на дні якого глибоко під шарами грунту і порід знаходиться розлом літосфери (так, принаймні, говорять). Тому тут можна відчувати незрозумілі вібрації і навіть галюцинації. Так, багато хто бачив у Саржиному Яру дивні неясні тіні, привиди.

У центрі знаходиться Молодіжний парк, де також спостерігаються явища примар, а неясні тіні там бродять мало не кожен день. Адже парк звели на місці старовинного кладовища. І веселощі в такому місці не подобається, самі розумієте кому.

Такі ж явища можна побачити на Лисій горі, де також є кладовище. А ще тут спостерігають незрозумілі зупинки двигуна, включення-відключення сигналізації в машинах, чують раптові нечіткі локації, блукаючі шуми або ніжний спів. Вважається в народі, що Лиса гора - місце шабашу відьом.
_GoBack Ще одним місцем, несприятливим з точки зору енергетичних потоків, є Благовіщенський кафедральний собор. Так, це, здавалося б, святе місце має негарну славу, і все через те, що на цьому місці раніше знаходилося язичницьке кладовище, тут мається розлом літосферних плит, також це колишнє місце дислокації циганського табору і колишнє «лобне місце». Тому три рази блискавка потрапляла в головний хрест собору, два рази хрест зривало з місця, а одного разу - погнуло вітром. Кілька років тому купол собору постраждав від пожежі.

І це далеко не всі таємничі і загадкові місця Харкова. Приїжджайте і познайомтеся з іншими. А головне, всі їх треба відвідати і відчути їх енергетику.

Реклама партнеров

гостиница Арт вилла Грация

 
Powered by WD-Mir | 2012